• 17 Јун 24
  • 0
  Акции во јуни

  Акции во јуни

  Погледнете го новиот флаер на Дерма Бела со најновите промоции и акции кои важат во Јуни.Read more →
  • 17 Јун 24
  • 0
  Март – месец на жената (-20% попуст на сите третмани)

  Март – месец на жената (-20% попуст на сите третмани)

  Специјална понуда Restylane најдобар филер во светот ..... 199 евра Ботокс - со секој третман - подарок - серум кој го продолжува ефектот на ботоксот. Рефреш на уста, волумен и пушачки брчки ..... 7 500 ден. Дерма Бела ви подарува среќа, радост и убавина! *акцијата важи само во месец Март.Read more →
  • 17 Јун 24
  • 0
  Промоција 8ми Март

  Промоција 8ми Март

  По повод 8ми март- светскиот ден на жената, на нашите драги дами им нудиме одлични услуги со осмомартовски попуст од 20% на третманите во DermaBella.Read more →
  • 17 Јун 24
  • 0
  Пакети за тело и лице

  Пакети за тело и лице

  ПАКЕТИ ТЕЛО 2017-01-30 1. 10 х АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ = 3 000 ден - ГРАТИС - 2 х Слиминг Масажи 2. 10 х ЛПГ терапевтски ТРЕТМАН на грб = 3 500 ден. - ГРАТИС - 1 х Релакс масажа на грб 30 мин. 3. 5 х КАВИТАЦИЈА 5 х АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ 10 х СТИМУЛАЦИИ 20 третманиRead more →
  • 17 Јун 24
  • 0
  Попуст по повод 8ми Март

  Попуст по повод 8ми Март

  - 25 % попуст на сите козметички третмани ( Класичен третман за чистење, Атрауматско чистење на лице , COLLIN Paris Третмани за нега на кожа, Лифтинг масажа на лице), релакс масажи, Педикир, маникир. - 25% попуст на филери, ботокс третман, мезотерапија со игла. - 50% попуст ( РФ Лифтинг третман, Кислородна Дермо Инфузија, СИТЕ ЛАСЕРСКИRead more →
  • 17 Јун 24
  • 0
  Лотарија

  Лотарија

  Read more →