Стручност и
професионалност

Врвен квалитет

Докажани резултати

Од нашиот Блог

  • 23 JAN 17
  • 0
  30 ите – СТРЕСНИ ЗА СЕКОЈА ЖЕНА ?

  30 ите – СТРЕСНИ ЗА СЕКОЈА ЖЕНА ?

  Жената во овој период од животот е растргната на многу страни. Грижата кон семејството, децата и домаќинството е секојдневие на секоја жена и представува голем пресврт од минатиот период. Ова често пати прави првата средба со борите да биде драматична, а со себе да повлече и намалување на самодовербата. Посебно стресни се 30 итете за
  • 23 JAN 17
  • 0
  Попуст по повод 8ми Март

  Попуст по повод 8ми Март

  - 25 % попуст на сите козметички третмани ( Класичен третман за чистење, Атрауматско чистење на лице , COLLIN Paris Третмани за нега на кожа, Лифтинг масажа на лице), релакс масажи, Педикир, маникир. - 25% попуст на филери, ботокс третман, мезотерапија со игла. - 50% попуст ( РФ Лифтинг третман, Кислородна Дермо Инфузија, СИТЕ ЛАСЕРСКИ

Бесплатна консултација

Информирајте се подeтално за проблемите со вашата кожа. Бесплатна стручна консултација и преглед со д-р Весна Ѓорѓиеска.

Зошто вашата кожа старее?

Зошто станала сува и чувствителна?

Зошто ја чувствувате затегната и ве чеша?

Зошто се појавиле акни?
Има ли решение за вашата со кожата?

Кога да започнете со нега на кожата?

Кога да започнете со анти аге третмани?

Како да да изгледам помлада?


Уште многу одговори на вашите прашања, размислувања и одлуки. Прегледот и консултацијата се бесплатни, потребно е само да закажете термин на долунаведените контакти.